Czy w ogóle doszło do poronienia?

Witam mam pytanie w kwietniu dowiedziałam się że jestem w ciąży. Po paru dniach zaczęłam plamić lekarz przepisał mi duphaston brałam ponad tydzień plamienie ustawało i pojawiało się ponownie. Lekarz zapisał mi luteinę po 3 dniach zrobił USG okazało się że nie ma pęcherzyka i stwierdził wczesne poronienie. Odstawiłam leki po dwóch tygodniach zrobiłam test żeby zobaczyć czy hormon już spadł. Pojawiły się piękne dwie wyraźne kreski jednocześnie. Zastanawiam się czy w ogóle doszło do poronienia czy to tylko hormon i brak ciąży.

Lek. Michał Lenard

Konieczne może być dodatkowe badanie, sugeruję ponowną wizytę u Pani ginekologa. Pozdrawiam!