Czy przy gastroskopii i kolonoskopii cały przewód pokarmowy jest zbadany?

Od prawie roku odczuwam bol z prawej strony brzucha,czasem az do pachwiny albo opasujacy na plecy.Wzdecia i sluzowata wydzielina z odbytu.W badaniu USG nie ma kamieni w woreczku zolciowym i nerkach, watroba niepowiekszana.Ginekologicznie tez w pozadku.Mialam gastroskopie.Wykazala refluks.Lekarz przepisal tabletki ale juz prawie 2 miesiace je zazywam ale dolegliwosci nie ustapily a wrecz nasilily.Lekarz zlecil kolonoskopie.Czy po gastroskopi i kolonoskopii caly przewod pokarmowy jest zbadany?

Metodą badania jest endoskopia kapsułkowa.
Więcej informacji na naszej stronie ( nalezy skopiowac link i wkleić do przeglądarki ):

http://www.melitamedical.pl/gastroenterologia/dla-pacjenta/jakimi-metodami-diagnostyki-dysponujemy/