Czy przy grzybicy pochwy wytrysk dopochwowy może powodować uporczywe pieczenie?

Witam, ostatnio okazło się, że mam grzybicę pochwy oczywiście byłam u ginekologa i otrzymałam odpiednie leki. Natomiast nie zapytałam się czy przy grzybicy wytrysk dopochwowy może powodować uporczywe pieczenie a jeśli nie czy to może być uczylenie na nasienie?

Lek. Tomasz Budlewski

Infekcja powoduje takie objawy i proszę w okresie leczenia grzybicy powstrzymać się od współżycia. Może Pani zarazić partnera. I prawdopodobnie partner też wymaga leczenia.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sądzę, że Pani objawy są związane z infekcją grzybiczą.
Pozdrawiam