Czy przy insulinie można się odchudzać?

CZy przy insulinie można się odchudzać biorę 3 razy dzienie i nocną długo działającą mam nadwage .

Witam,
Proces odchudzania powinien być przeprowadzony po konsultacji z lekarzem pod nadzorem dietetyka.
Pozdrawiam

Witam serdecznie,

oczywiście może sie pani odchudzać ale pod okiem dietetyka. Nie zalecam robić tego na własną rękę. Prowadzę pacjentów, którzy mają problemy z cukrem a przy tym ładnie chudną. Ponadto wyniki uległy poprawie.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk