Motywacja do odchudzania

Witam, chce schudną mam motywacje, dużo ćwiczę lecz wciąż nie chudnę, problem tkwi iż nie wiem jak dopasować dietę do ćwiczeń by spalać nagromadzoną tkankę tłuszczową. Potrzebuje diety dla osoby ćwiczącej ok 15 godz tygodniowo: 6 fitness,5 taniec, 2 joga, 2 biegi. Szukam diety, rozpiski na cały tydzień (jadłospis), nie wiem jak liczyć kalorii, jak zacząć spalać nagromadzoną tkankę tłuszczową, nie wiem jak do tego się zabrać. Gdzie znaleźć fachową pomoc???

Witam serdecznie,

Zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, dostosowaną do Pani potrzeb oraz uwzględniającą wysiłek fizyczny może Pani otrzymać od dietetyka. Wystarczy udać się na konsultację lub skontaktować się mailowo.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zapraszam na konsultację dietetyczną lub zachęcam do kontaktu tel 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk