Czy przy lekach Duloxetine i Bisoprolol mamy szansę na ciążę?

Dzień dobry. Ja mam 45lat moja żona 43 lata. Ona codziennie musi brać leki Duloxetine Teva 60mg i Bisoprolol Fumarate 5mg. Czy w takim wypadku mamy szansę na zdrowa ciąże?

macie Państwo szansę; Brak jest wystarczających danych dotyczących stosowania u kobiet w ciąży. Lek można stosować u kobiet w ciąży jedynie, gdy oczekiwane korzyści wynikające z leczenia przewyższają potencjalne ryzyko dla płodu.