Czy przy łysieniu plackowatym potrzebna jest specjalna dieta?

Rok temu zdiagnozowano u mnie łysienie plackowate na tle straconym. Ciąza i choroba córki bardzo cały o sobie znać . Chciałam się zapytać czy przy tej chorobie potrzebna jest specjalną dietą?

Dzień dobry, nie ma konieczności stosowania specjalnej diety, jednak warto pamiętać o zachowaniu zasad zdrowego żywienia i unikaniu żywności wysokoprzetworzonej oraz prostych węglowodanów.