Czy przy otwartych porach mogę się kąpać w basenie i korzystać z sauny?

czy mogę między sesjami wejść do sauny schładzać się wodą w bani lub basenie któa jest chlorowana? czy organizm przy otwartych porach gdy wchodze do chlorowanej wody zaciąga chlor lub dzieje sie cos nie pokojącego i lepiej wchodzić pod prysznic niz do bani z chlorowaną wodą, dziękuje.

Dzień dobry,

Przy rozszerzonych porach oraz cerze naczyniowej sauna nie jest dobrym pomysłem. Warto natomiast zadbać, aby po każdej codziennej kąpieli opłukiwać twarz chłodnym strumieniem wody, co pomoże zwęzić pory.

Pozdrawiam serdecznie.