Czy przy podwójnej owulacji mogło dojść do zapłodnienia jednej komórki?

Proszę mi powiedzieć czy po podwójnej owulacji (każdy z jajników uwolnił po jednej komórce w tym samym cyklu) może dojść do sytuacji, że jedna z komórek zostanie zapłodniona, a druga nie ? Jestem właśnie po podwójnej owulacji i pojawił się okres (nie plamienie). Czy istnieje jakakolwiek szansa, że jedna z komórek została jednak zapłodniona czy może pojawienie się okresu jest jednoznaczne z faktem, iż każda z komórek nie została zapłodniona? z góry dziękuje za pomoc!

Lek. Katarzyna Szymczak

Może się tak zdarzyć że przy podwojnej owulacji tylko jedna zostanie zapłodniona, skoro pojawila się miesiączka (która wygląda podobnie jak zwykle) szansa na ciążę jest niewielka.
Pozdrawiam