Czy przy staraniu o dziecko mam wykonać badania?

Witam Od sierpnia 2017 do teraz staram się z mężem o dziecko. W grudniu poczelam, ale w lutym samoistnie poronilam - puste jajo płodowe. Czy powinam zrobić teraz jakieś badania hormonalne? Dodam, że codziennie mierze temperaturę, by najdokładniej jak się da wyznaczyć moment owulacji. Cykle mam 26-28 dni. Fazę lutealna 11-12 dni.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jedno poronienie nie jest wskazaniem do przeprowadzenia dodatkowych badań diagnostycznych.