Czy przy stosowaniu antydepresantów należy stosować osłonę na żołądek?

Witam. Proszę o pomoc. Czy zażywając leki na depresję przepisane od psychiatry (ApoSerta 50mg i Afobam 0,25mg) trzeba brać tabletki osłonowe na żołądek??

Witam Panią Serdecznie,

Przy stosowaniu zażywanych przez Panią leków nie ma potrzeby brać preparatów osłaniających przewód pokarmowy.

Jedynie w przypadku kuracji antybiotykowej wskazana jest osłona.

Z Pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej