Długotrwałe stosowanie leku Moklar

czy lek moklar nadaje się do leczenia lęków i różnego rodzaju fobi i czy można go stosować długoterminowo?niektórzy mówią że z czasem przestaje on działać czy to prawda?w ulotce pisze że jest krótko działającym lekiem czyli że kilka godzin działa?mam nerwicę lękową i miewam fobie ciekaw jestem czy to dobry lek

Witam,

O działaniu i stosowaniu leków zawsze należy rozmawiac bezpośrednio z lekarzem. W kwestii nerwicy najlepiej, żeby to był lekarz psychiatra. Zachęcam Pana również do konsultacji z psychoterapeutą w kwestii lęków.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.

Witam Pana Serdecznie,

Leki uzależniają i maja działanie uboczne.

Z mojej strony polecam Panu podjęcie terapii, która nie uzależnia, a skutkiem ubocznym byłaby dla Pana poprawa jakości życia.

Z pozdrowieniami,
Irena Mielnik- Madej