Czy przy stosowaniu leku Heviran można robić paznokcie hybrydowe?

Dzień dobry, chciałabym się dowiedzieć czy przy stosowaniu leku heviran można robić paznokcie hybrydowe przy pomocy lampy UV?

Dzień dobry,

podstawowe pytanie brzmi, z jakiego powodu stosuje Pani heviran. Czy jest to opryszczka, czy np. brodawki na dłoniach. W pierwszym przypadku nie będzie to mieć związku z "hybrydą". Natomiast brodawki na dłoniach i jednoczesne leczenie heviranem będą przeciwwskazaniem do czasu ustąpienia zmian skórnych.

Pozdrawiam,

dr Ewa Szmaj