Czy przy tylnym odklejeniu szklistki możliwa jest operacyjna korekta wzroku?

Dzień dobry, czy przy tylnym odklejeniu szklistki możliwa jest operacyjna korekta wzroku (mam swadę -5). Czy po takiej operacji możliwe są skutki uboczne i powikłanie (jakie) i jaki jest koszt takiej operacziękuję i pozdrawiam.

Witam.tak.zabieg refrakcyjny zależy od grubości i jakości rogówki a nie ciała szkilstego .odłączenie tylne ciała szklistego należy monitorować na wizytach u okulisty i np w Usg oka lub Oct 3D. .minus 5 to wada dobra do operacji. Proste zabiegi bez femtosekundowego lasera są tanie -około 2500 zł za 1 oko Laski Lasek.PRK ,natomiast z laserem femtosekundowym okoko 5000 zł za 1 oko./smile/.