Czy przy tym TSH mam szansę na zdrowe dziecko?

Mam 20 lat i z mężem chcemy mieć dziecko, moje tsh wynosi 4,2 podobno z takim tsh nie donosiłabym ciąży albo urodzilabym chore dziecko, czy to prawda? Czy taki wynik wskazuje na niedoczynnosc tarczycy? Dodam że mam nieregularne miesiączki i przytulam ostatnio 7 kg prowadząc ten sam tryb życia co zawsze

Tak, w takiej sytuacji powinna pani wykonać badanie hormonów tarczycy i jeśli będą za niskie lub TSH będzie utrzymywać się dalej na takim poziomie, a stara się pani o dziecko, prawdopodobnie będzie trzeba w niewielkiej dawce suplementować hormony tarczycy.