Czy przyczyną ataku padaczki może być piwo 0.5% alkoholu?

Witam!Mój partner ma padaczkę alkoholową nie piję od 6 miesięcy popijał sobie piwo bezalkoholowe ok 2 dziennie 0.33 ml jedno przez ok.2 miesiące i dwa dni temu dostał ataku w nocy podczas snu.Czy przyczyną było to piwo ma ono 0.5%

Witam!
Jeżeli ma rozpoznaną padaczkę alkoholową, to ma też rozpoznane uzależnienie od alkoholu! Czyli nie może pić żadnego alkoholu!!!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.