Czy przyczyną braku okresu może być upał?

Mam 35 lat nie współżyję, do tej pory cykle miałam bardzo regularnie max 35 dni. po raz pierwszy nie mam okresu w terminie 38 dzień cyklu i nic Objawy jak przed okresem ginekolog nie widzi problemu. Czy przyczyna może być upał lub rehabilitacja intensywna

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal nie wystąpiło konieczna ponowna wizyta u ginekologa