Czy przyczyną omdleń jest brak pęcherzyka?

Dzien dobry. Ostatnio zemdlalam z oddaniem moczu i zlecono mi badania krwi morfologia w normie opeocz plt 352 nieznacznie podwyzszone martwi mnie podwyzszone ggtp 100 i ast 47 tsh 4,7 nie pilam alkoholu ani nie zazywam zadnych lekow co mi dolega? Nie mam woreczka zolciowego czy to moze byc przyczyna?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie było drgawek? przygryzienia języka? Możliwa m.in padaczka. Wskazana dalsza diagnostyka, ekg, usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam