Wysokie GGTP i bóle po prawej stronie pod żebrami

Witam.Mam od pol roku podwyzszone GGt ale wszystkie inne wyniki jak bililubina i AST-14,AlT-12 sa bardzo dobre.Alkoholu nigdy nie pilam,lekow nie biore wiec dlaczego mam tak wysokie GGTP-160 i nie mam zadnych stanow zapalnych CRP-0,11 wiec co jest?Niemiecka doktor powiedziala nie dajmy sie zwariowac i poczekajmy,a ja mam niekiedy potworne bole po prawej stronie pod zebrem.Pracuje w Altenheimie i czasem jak podnosze kogos to mam wrazenie ze zaraz cos mi peknie.co dalej robic...prosze o pomoc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie pozostałe wyniki badań laboratoryjnych są prawidłowe, sugeruję wykonanie USG jamy brzusznej.