Czy przyjęcie tej dawki szczepionki jest bezpieczne?

Witam, mam pytanie dotyczące szczepionki Engerix B. W 2018 roku przyjęłam 3 dawki. Czwartą ostatnią powinnam przyjąć we wrześniu 2019, jednocześnie jestem w 14 tygidniu ciąży. Czy przyjęcie teraz tej dawki jest bezpieczne?

ENGERIX B można podać ciężarnej kobiecie jedynie w przypadku, gdy istnieją wyraźne wskazania do
uodpornienia, a korzyści dla matki przeważają nad możliwym ryzykiem dla płodu.