Czy puls na poziomie 60 jest powodem do niepokoju?

Witam od kilku miesięcy lecze się na tachykardie zatokowa. Od dwóch dni przeżywam bardzo stresujacy okres a serce zwolnio. Zazwyczaj mam puls bez lekow 100-130 a obecnie mimo silnego zdenerwowania gdzie powinno galopowac mam ok 60 bez leków. Czy taka sytuacja jest powodem do niepokoju? Kardiolog za 2 miesiące. Prosze o opinię

Lek. Katarzyna Szymczak

Raczej nie jest to powód do niepokoju, ale sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego i koniecznie ekg.
Pozdrawiam