Czy rana po substancji żrącej się zagoi?

Witam,dziś w Pracy czyściłem kostkę Brukową substancią żrącą i wylało mi się na nogę krew mi nie leci włoski są tylko to miejsce jest czerwone i leci z niego woda oczyściłem to wodą utlenioną i smaruje kremem nivea poprostu w pewnym momencje zaczeło mi to przenikac przez spodnie i poczułem pieczenie czy to się zagoij

Najlepiej będzie jak się uda Pan do lekarza poz lub dermatologa, niech lekarz obejrzy skórę po jej obejrzeniu powie Panu jak się skóra będzie goiła i dobierze odpowiednie preparaty lecznicze.