Czy rana w okolicy intymnej to nawrót rzęsistka?

Witam. Mam 20 lat i jestem kobietą mam taki problem, otóż obok łechtaczki zrobiła mi się taka ranka wygląda to jak pęknięta skóra. Czego może być to objawem dodam, że noc wcześniej doszło do stosunku z moim partnerem, czy może to być obtarcie?? Dodam, że 2 tyg. temu byłam u ginekologa na badaniach i wszystko było dobrze lekarz nie zauważył żadnych zmian, nie odczuwam ani świądu ani pieczenia nie mam również upławów czego może być tą przyczyną?? Dodam, że kiedyś miałam problem z rzęsistkiem czy może być to powrót choroby?? Mam stałego partnera i u niego ostatnio też pojawiły się takie pęknięcia w około napletka, które bardzo szybko się zagoiły. Czy to może być coś poważnego??

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

W przedstawionej sytuacji nie można wykluczyć urazu podczas stosunku.
Jeśli objaw zniknie w czasie kilku dni to nie ma powodu do niepokoju, w przeciwnym razie wymaga konsultacji z dermatologiem.

Objaw nie powinien mieć związku z rzęsistkiem.