Pęknięcia na napletku po stosunku

Witam. Mam problem otóż od pewnego czasu po każdym stosunku na końcu napletka występują u mnie pęknięcia są małe ale bolą. Jest ich sporo. wszystko się goi w ciągu dwóch dni ale po kolejnym stosunku wychodzi na nowo. co to może być ? infekcja jakaś czy zwykły uraz ?

Zmiany takie mogą być spowodowane urazem podczas intensywnych praktyk seksualnych. Należy również wziąć pod uwagę możliwość występowania liszaja twardzinowego, dla którego przedstawione przez Pana objawy są bardzo charakterystyczne. Proszę zwrócić uwagę czy w obrębie napletka występują porcelanowo-białe zanikowe plamki. W razie ponownego wystąpienia zmian celowa będzie wizyta u dermatologa.