Zapytaj lekarza

7 4 2 , 9 0 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy retinoidy nie powodują skutków ubocznych?

Dermatologia , Kobieta. 21lat Od 6 lat borykam się z trądzikiem na twarzy. Od zawsze miałam delikatną postać wyprysków , natomiast od miesiąca mam coś w rodzaju wrzodów zapalnych. Bardzo bolą przy dotyku i swędzą . Od niczego nie chcą się goić . Ostatnio trafiłam na artykuł o preparatu BIRETIX DUO , w którym znajdują się retinoidy . Preparat jest bez recepty i producent deklaruje ,że postać retinoidu jest delikatna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Chciałabym wiedzieć o Państwa czy to prawda ,że każdy retinoid wnika do krwiobiegu ? Czy powinnam zaryzykować ?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Trądzik różowaty

Trądzik to nie tylko nieestetyczne krostki, które pojawiają się w okresie dojrzewania. Może on przybrać inną postać. Obejrzyj filmik i dowiedz się więcej o trądziku różowatym.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

powinna udać się Pani do dermatologa aby po badaniu określić odpowiedni rodzaj leczenia

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy