Czy są jakieś tabletki na erekcję bez recepty?

Mam problem z erekcja. Mam 25lat i nie mam erekcji przy zbliżeniach z kobietą przy filmach erotycznych rano też nie mam. W piątek spotykam się z Kobieta.jakie tabletki mogę wziąść żebym dał radę i żebym się nie spalił ze wstydu? Chodzi o jakieś tabletki na erekcje bez recepty.
MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam,

problemy z erekcją wymagają konsultacji lekarskich – bez tego nie należy stosować żadnych leków na potencję. Problemy z erekcją najczęściej dotykają mężczyzn po 50. roku życia, będąc skutkiem spadku testosteronu. Całkowity brak erekcji jednak może wskazywać na szereg problemów – w tym chorób ogólnoustrojowych. Brak erekcji także może mieć podłoże psychologiczne.

Zachęcam do lektury naszego artykułu: https://portal.abczdrowie.pl/brak-erekcji.

Do leków o działaniu wspierającym erekcję należą te zawierające sildenafil. Poprawia on krążenie – stymuluje przepływ krwi w prąciu, poprawiając erekcję. Te leki może Pan dostać w aptece bez recepty, ale działają one tylko wówczas gdy za brak potencji odpowiedzialne jest niskie ciśnienie krwi. Gdy impotencja ma podłoże psychologiczne lub neurologiczne, leki nie zadziałają.

Więcej informacji o lekach bez recepty, na receptę, a także suplementach diety poprawiających erekcję odnajdzie Pan pod tym adresem: https://portal.abczdrowie.pl/tabletki-na-potencje-rodzaje-dzialanie-przeciwwskazania-skutki-uboczne-cena.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty