Czy są przeciwwskazania, aby stosować viagrę regularnie?

Witam, moje pytanie dotyczy viagry, oraz jej generykow.Chcialem zaczerpnac informacji na temat samego leku. Czy to przeciwskazane aby stosowac viagre regularnie, codzieniennie, raz na 24 godziny wedlug ulotki? Drugie pytanie jest takie czy przy regularnym stosowaniu tolerancja na viagre sie zwieksza i trzeba przyjmowac coraz wieksze dawki czy jest ona raczej zalezna przez caly czas od wagi i indywidualnych czynnikow pacjenta?

Przeciwwskazania do stosowania sildenafilu sa wymienione w ulotce leku. Jeśli nie występują, to regularne stosowanie leku nie jest przeciwwskazane.
Nie opisano przypadku, kiedy przy regularnym stosowaniu dochodziłoby do powstania tolerancji na lek.