Czy są sposoby lub suplementy na odstresowanie przed współżyciem?

Witam Dotychczas spałem tylko z jedną dziewczyną. Teraz mam nową partnerkę która jest o wiele bardziej doświadczona w tych sprawach i po prostu boję się z nią kochać. Boję się tego że szybko skończę i ją zawiodę. Dodam że mam przedwczesny wytrysk. Natomiast po alkoholu mogę długo się kochać. Nie chce brać suplementów na przedwczesny wytrysk bo słyszałem że mogą być skutki uboczne. Natomiast czy są sposoby lub suplementy na odstresowanie przed współżyciem?

Przede wszystkim najlepiej się po prostu „wyluzować”. Jeśli partnerka jest doświadczona to z pewnością poprowadzi zbliżenie z satysfakcją dla obu stron. Można sięgnąć po adaptogeny, pytanie, czy naprawdę warto.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz – fitoterapeuta www.poradazielarska.pl