Dlaczego z zęba leci mi krew w ciąży?

Witam jestem w 15 tygodniu ciąży jestem zapisana do stomatoga na przyszły tydzień mam taki problem od dłuższego czasu leci mi krew z zęba lub z ubytku od zęba tzn z miejsca po zębie nie boli mnie tylko leci mi krew czasem w nocy budze sie i czuje krew w ustach jest mi od tego niedobrze czy to coś niepokojącego czy coś grozi mi i mojemu dziecku czy nic się nie stanie do wizyty? Prpsze o odpowiedź

Można sięgnąć po płukanki ziołowe, np. z nagietka lub rumianku, zastosować dietę półpłynną (być może gryzienie dodatkowo podrażnia).

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl