Dlaczego następnego dnia występują wymioty?

Witam, mam pytanie co może być przyczyną że po każdym wypiciu alkoholu nawet małej ilości, następnego dnia wymiotuję po zjedzeniu czegoś po zapaleniu papierosa lub nawet bez zapelenia. Mam 40 lat i to dzieje się od jakiegoś roku w tym czasie nawet rzucił palenie na jakieś 6 miesięcy, a efekt pozostał. Pozdrawiam

Najlepiej zrezygnować (choćby czasowo) ze spożywania alkoholu. Warto też zrobić sobie badania - próby wątrobowe i gastroskopie.

Pozdrawiam serdecznie

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz-fitoterapeuta www.poradazielarska.pl