Czy są to objawy choroby białaczki?

Witam, mam takie objawy jak osłabienie, senność, bardzo częste skurcze mięśni, osłabienie widzenia. W przeciągu 6 miesięcy bardzo pogorszył mi się wzrok, krwawienie dziąseł i krew w kale, czasami zdarza się też kłucie w podbrzuszu, raz w miesiącu dostaje też temperaturę, która znika po 2 dniach. Czy te objawy są niepokojące? Czy powinnam się udać do lekarza?

ponad rok temu

Witam serdecznie!

Powinna Pani udać się do lekarza. Objawy, które Pani opisuje nie są charakterystyczne, mogą, ale nie muszą, być objawem poważnej choroby. Lekarz zbierze z Panią dokładny wywiad oraz Panią zbada - zadecyduje czy konieczna jest diagnostyka.

Pozdrawiam serdecznie