Czy skąpe i krótkie miesiączki mogą powodować trudności z zajściem w ciążę?

Witam, Od 5 lat starmy się z męzem o dziecko. Jestem po in vitro . Ostatnio zrobiłam wszystkie badania ( prywatnie) hormonów i nie tylko i wszystkie wyniki ksiazkowe! Uważam , ze problem tkwi w moim okresie, który trwa 2 dni i jest bardzo skąpy. Byłam u wielu lekarzy ginekologów i kazdemu o tym mówię ale kazdy to ignoruje. Gdzie szukac pomocy? Jaka może być tego przyczyna i czy da sie to wyleczyć? Dodam, że mam 33 lata. Dziekuję

pytanie czy występuje owulacja, czy lekarz ją monitorował pod USG.
Może problem leży w jakości nasienia partnera - istnieje wiele czynników, których zaburzenia funkcjonowania należy wykluczyć.
Tu pole do działania pozostawiam ginekologowi prowadzącemu Państwa.