Czy skoro testy ciążowe wyszły negatywne, to mogę być spokojna?

Dzień dobry, chciałabym się poradzić bo niby wszystko jest ok ale swoje myślę. Myślałam, że jestem w ciąży. Seks przerywany 4 września. Ale 27 września dostałam okresu (mam obfite) niczym się nie róźnił od pozostałych. Robiłam 3 testy paskowe - negatywne (ostatni 6 października), beta HCG - 27 września wyszła 0,2 czyli negatywnie. Nie mam innych objawów. Wiem, że w ciąży nie można mieć normalnego okresu, testy negatywne, czy mogę być spokojna? Wiem chyba świruję ale jednak strach pozostał. Oczywiście miałam też badanie ginekologiczne 2 października i lekarz powiedział, że macica normalne, nic się nie dzieje. Myślę, że już by coś wyczuł.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę kierować się zaleceniami lekarza ginekologa badającego.