Czy słabe krwawienie ma związek z odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych?

Witam moje pytanie brzmi tak , mam bardzo nieregularne okresy po odstawieniu całkowitym tabletek antykoncepcyjnych pierwszy okres dostałam po trzech miesiącach, od niego minęło 45 dni i mam 3 dzień dziwnego krwawienia dosłownie tyle co kot napłakał i w dziwnym kolorze czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do lekarza ginekologa