Czy stosowanie leku Miravil może powodować suchość w ustach?

Dzien dobry. Mam problem od 8 dni biore Miravil i zle sie czuje ale od wczoraj sie pogorszylo jest straszny bol gorszy od miesiaczki oraz suchosc i dziwny gorzki smakcw ustach. Ostatnio tez mam problem z miesiaczka a mam palstry Evra. Co sie ze mna dziej. Mam ochote caly dzien siesziec w toalecie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą być spowodowane przez lek, wskazana kontrola u lekarza zlecającego.
Pozdrawiam