Czy stosowanie przez dłuższy czas takich leków szkodzi zdrowiu?

Czy stosowanie przez dluzszy czas lekow takich jak asertin i clatra jest szkodliwe?? Aserin przyjmuje od 2 lat nayomiat leki antyhistaminowe od przynajmniej 15

Witam! Przyjmowanie leków ma poprawiać zdrowie. Jeżeli przez 2 lata przyjmowania Asertinu nie udało się opanować leczonych nim objawów, to należy szukać innej metody leczenia. Leków z grupy SSRI i SNRI jest wiele i jeżeli nie ma poprawy po jednym, należy szukać innego. Pozdrawiam W. Łuczkowski.