Czy ta potliwość może wynikać z brania tych leków?

Witam.Od jakiegos czasu bardzo poce sie w nocy przyjmuje Leviron i Paxtin nie wiem czy te poty wynikaja z przyjmowania tych lekow?Bardzo mnie to niepokoi

Witam! U niektórych leczonych tymi lekami p/depresyjnymi takie objawy niepożądane mogą się pojawić. W takich przypadkach dostosowujemy dawkę lub szukamy innego leczenia. Nie należy zapominać o psychoterapii. Powodzenia W. Łuczkowski.