Czy stosując Letrox można przyjmować leki przeciw przeziębieniu?

Witam, Choruję na Hachimoto i przyjmuję Letrox 50. W sezonie przeziębień i grypy stosowałam zawsze Gripex hot activ forte. Zawsze mi pomagał ale teraz nie wiem czy mogę go stosować. Stąd moje pytanie. Czy przyjmując Letrox 50 mogę przy przeziębieniu wziąć Gripex hot activ forte? A jeśli nie to proszę o jakąś podpowiedź jakie mogłabym przyjąć leki bez recepty na przeziębienie

Witam!
Pomiędzy wymienionymi preparatami nie jest znana istotna interakcja. Proponuję jednak przy objawach infekcji zastosować prostszy preparat - ibuprofen 400mg 3x na dobę przez 3 dni. Przy stosowaniu leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych proszę zawsze dbać o picie dużej ilości wody i innych płynów. Oczywiście obowiązuje zawsze dokładne przeczytanie ulotki leku.