Czy stosując Therm Line Fast należy przyjmować jakąś ochronę na żołądek?

Witam, chciałabym zrzucić kilka zbędnych kilogramów więc rozpoczęłam treningi. Pomyślałam, że skorzystam również z pomocy tabletek przyspieszających spalanie tłuszczu. Wybrałam Therm Line Fast tylko, że niestety zauważyłam, że po przyjęciu tabletki pobolewa mnie żołądek i tutaj moje pytanie czy do stosowania takich tabletek można stosować osłonę? Pozdrawiam.

Witam serdecznie,
może Pani stosować leki osłonowe ale wątpię, że one pomogą. Nie polecam stosowania spalaczy. Proszę postawić na regularną aktywność fizyczną i zdrową dietę a z pewnością Pani schudnie.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk