Czy w moim przypadku jest możliwa taka utrata wagi?

Witam! Mam 19 lat, wzrost 172cm i warze 115kg. chciałabym schudnąć 45-50kg do końca roku. Czy jest to możliwe ? Jaką dietę i ćwiczenia powinnam zastosować ? Czy jest możliwe uniknąć obwisłej skóry po odchudzaniu ? Dodam, że mam liczne rozstępy, niezbyt świeże. Jestem po dwóch operacjach kolana (rekonstrukcja stawu), teraz kolano trochę pobolewa, ale zanim zgłoszę się do lekarza chce schudnąć kilka kilogramów. Ogólnie nie choruje na nic, jestem w stanie zmusić się do wysiłku fizycznego, nie wiem tylko jaką dietę zastosować, żeby osiągną wymarzoną sylwetkę. Proszę o pomoc. Pozdrawiam :)

Witam serdecznie,
zdecydowanie odradzam tak drastyczne odchudzanie! Przy wzroście 172cm nie możne ani ważyć 50 kg, to stanowczo za mało.
Proszę wprowadzić zdrowa dietę i tym sposobem zrzucić zbędne kilogramy ale nie az do tak niskiej wagi.
W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk (Dudziec)
Dietetyk