Larwy tasiemca na odchudzanie u 20-latki

biore larwy tasiemca od 3 tyg i nicy nie schudłem waze 56 kg mam 20 lat i nic mi to nie pomaga

Larwy tasiemca to nie jest sposób na odchudzanie. Takie praktyki mogą zagrażać zdrowiu i życiu. Jeżeli jest potrzeba zrzucenia zbędnych kilogramów radzę zastosować racjonalne żywienie z ograniczeniem kalorycznym i zwiększony wysiłek fizyczny.
56 kg przy jakim wzroście?