Jak jeść aby schudnąć podczas karmienia piersią?

Witam mam 31lat 172cm wzrostu i warze 84kg. Obecnie karmię piersią 3tyg. córkę. Chciałbym wiedzieć co i jak jeść aby schudnąć do 67kg.

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,

Podczas karmienia piersią, dopóki dziecko nie próbuje już innych produktów, nie powinno się odchudzać. Proszę zwrócić uwagę na racjonalną, zbilansowaną dietę, córeczka zabiera Pani przy karmieniu sporo kalorii, więc waga będzie się powoli normalizować.

Pozdrawiam
Ewa Zawidzka