Czy świerzb znów powrócił?

3 tygodnie temu lekarz stwierdził u mnie świerzb. Dostałam maść Lyclear, zastosowałam zgodnie z zaleceniem, od tygodnia widze tylko pogorszenie. Wyskoczyły mi krostki na udach, przedramieniu, na stopach, w okolicy piersi i na brzuchu. Wczesniej mialam krosty tylko na lewej dłoni. Czy świerzb wrócił? Swedzi mnie cale ciało. Nie mam już siły prać i sprzatac.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl