Czy szansa na ciążę jest duża przy tabletkach Lesiplus?

Witam, stosuję tabletki Lesiplus, dzisiaj (niedziela) wzięłam 22 tabletkę z opakowania i po czasie zorientowałam się, że zapomniałam przyjąć tabletkę 20 i 21 (piątek, sobota). Tydzień temu w niedziele był stosunek. Powinna dokończyć tabletki z opakowania czy jutro przejść do tabletek placebo? Czy szansa na ciążę jest duża?

Renata GrzechociĹska

2 tabletki z cyklu to dużo, mimo, że były to tabletki z ostatniego tygodnia. Proponuję dokończyć opakowanie normalnie. Przed rozpoczęciem następnego wykonać test ciążowy.