Czy szybki wzrostu mojego syna jest normalny?

Witam. Moj syn ma prawie trzy miesiące. Urodził się z wymiarami: 55 cm i 3,5 kg. Od początku karmiony mlekiem modyfikowanym. Obecnie ma 69 cm i 7 kg. Nie wiem czy taki szybki wzrost jest normalny. My z mężem nie jesteśmy bardzo wysocy. Bylam z synem u dwóch pediatrów i oni nie widzieli nic nadzwyczajnego w takim tempie wzrostu. Ja jednak sie martwię.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.