Szybki przyrost wagi u 30-latka

witam. Jestem mezczyzna Mam 30 lat i 160 cm wzrostu... moja waga to 55 kg ale w ciagu tygodnia przytylem 5 kg . Ogolnie co 1 dzien przybywa mi prawie 1 kg . Co sie dzieje. Wczesniej mialem problemy zeby przytyc chociaz kilogram

Aleksander Ropielewski

Tak szybki przyrost masy ciała jest alarmujący gdyż zwykle oznacza zatrzymywanie wody w organizmie, a to świadczyć może o niewydolności nerek. proszę pilnie skonsultować się z lekarzem lub SOR.