Czy ta ciąża może być zagrożona?

Witam.
Nie mam okresu od kilku dni i 3 testy wyszły pozytywnie, więc myślę, że jestem w ciąży. Brałam 4 lata tabletki antykoncepcyjne i przestałam już 1,5 roku nie biorę. Ostatnio jak się badałam to lekarz ginekolog powiedział, że jestem bardzo zdrowa, ale pomimo to się boję, bo to może być 3 lub 4 tydzień, a ja jem dużo. Ciągle jestem głodna i szybko mi rośnie brzuszek. Czy to dobrze, a może to ciąża mnoga?

Witam serdecznie,

Aby potwierdzić ciążę konieczna jest wizyta u ginekologa. Na początku ciąży apetyt może być zwiększony i nie jest to nic niepokojącego. Natomiast ciąża3-4 tygodniowa nie powoduje powiększenia obwodu brzucha. Nawet gdyby to była ciąża bliźniacza to jest ona za młoda aby brzuszek już był widoczny. Może w związku z większym apetytem trochę Pani przytyła.

Pozdrawiam