Derminax a ich skuteczność na pryszcze

Witam! Mam pytanie czy tabletki Derminax są skuteczne na pryszcze? Zastanawiam się czy ich nie kupić. Czytałam opinie na temat stosowania leku Derminax i nie wiem już co o nich myśleć, bo nie wszystkie są pozytywne. Wiele osób twierdzi, że kupiło Derminax w nadziei, że dzięki niemu uda się wyleczyć pryszcze i później przyszedł srogi zawód, ponieważ lek nie pomógł. Chciałabym zasięgnąć więc opinii specjalistów i zapytać czy tabletki Derminax są skuteczne na pryszcze? Czy jest szansa, że pomogą chociaż doraźnie, a może wręcz wyleczą? Czy jednak Derminax to kolejny "cudowny" lek, który tak naprawdę nic nie da po tym jak wyda się na niego pieniądze? I przy okazji chciałabym poprosić o polecenie jakichś skutecznych preparatów na pryszcze, oczywiście o ile się okaże, że Derminax to nie jest dobry lek. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma wiarygodnych badań, które potwierdzałyby skuteczność preparatu Derminax. Proponuję zatem, by nie kupowała Pani tego preparatu bez konsultacji ze specjalistą dermatologiem.