Czy tabletki Sildenafil Medana 100g dają 100% satysfakcję?

Czy tabletki Sildenafil Medana 100g dają 100% satysfakcję. Lekarz rodzinny zalecił dafkę połowy tabletki lub całej. Proszę o wypowiedź na ten temat, ponieważ moje życie jest w ciągłym stresie. Żona przebywa za granicą a gdy się spotkamy nie zawsze nam seks wychodzi bo od stresu albo się zniechęcam albo szybko się spalam. Proszę o pomoc

Witam,
Gwarancja 100% satysfakcji to ryzyko, którego przypuszczam, nie podejmie się żaden specjalista. Każdy lek wymaga indywidualnego dobrania do Pacjenta.
Zastanawiam się czy dobrym pomysłem nie byłaby również konsultacja psychologiczna, aby mógł Pan zastanowić się nad doświadczanym stresem. Warto poszukać przyczyn trudności i napięć, jak również poznać sposoby radzenia sobie.
Pozdrawiam,
Katarzyna Batugowska

Często trudność tkwi właśnie w emocjach i przeżywaniu, o czym także Pan wspomina. Dlatego zachęcam do podjęcia konsultacji z psychologiem i/lub seksuologiem. Pomogą Panu poradzić sobie z rzeczywistymi, psychologicznymi źródłami zaburzeń.