Tabletki na potencję dla 45-latka

Witam mam pytanie ,mam 44 lata lekarz przepisał mi tabletki na sprawy męskie to jest Sildenafil genoptim 100 mg kazał mi rozgryźć przed stosunkiem i pożyć zrobiłem tak ale nie stety czekałem godzine byłem podniecony czułem to ale nic z tego nie wiem co robic ,prosze polecić mi jakiś lek ,pozdrawiam

Dzień dobry!

Należy ponownie skonsultować się z prowadzącym lekarzem i omówić sytuację. Możliwa jest zmiana leku, zmiana dawki itp. Być może, przed wyborem właściwego postępowania, należy też kontynuować i poszerzać diagnostykę.

Pozdrawiam!

Witam Pana,

Niestety trudno mi diagnozować na poziomie portalu tak ogólnie zasygnalizowany problem jak "sprawy męsko-damskie". W diagnostycze zaburzeń erekcji bierze się pod uwagę ogólny stan zdrowia pacjenta, wykonuje badania dodatkowe. Biorąc pod uwagę Pana od konsultacji u urologa. On zleci badania dodatkowe, oceni gruczoł krokowy, zleci badanie PSA. Najlepiej jednak jesli zacznie Pan od wizyty u lekarza rodzinnego, aby ocenić poziom glukozy na czczo, lipidogram, morfologię i bad. ogólne moczu. Lekarz rodzinny powinien takze zlecić kontrolne badanie EKG. ZABURZENIA EREKCJI CZĘSTO STANOWIĄ PIERWSZY SYGNAŁ CHOROBY WIENCOWEJ !!!. Nastepnie zalecam konsultację u urologa. Jęśli żaden z tych lekarzy nie potwierdzi u Pana istotnego problemu zdrowotnego, wtedy proszę zgłosić się na wizytę do lekarza seksuologa. On zalecie odpowiednie leczenie odnośnie zaburzeń erekcji.

Pozdrawiam!